COPka  – zajístíme aby si tě cenili a potřebovali tě…
Mrkni na náš FacebookZajdi se podívat na COPku více informací.
Úspěchy žáků

ÚSPĚCHY COPáků na webu školy

Soutěž v programování CNC obráběcích strojů

Dne 3. prosince 2019 proběhlo na Ministerstvu průmyslu a obchodu České republiky “Slavnostní ocenění žáků ze soutěže v programování CNC obráběcích strojů“
Student naší školy Jiří Dědič vybojoval krásné druhé místo v kategorii Programování v systému Fanuc. Blahopřejeme.
Podrobné informace

TECHNICKÉ SOUTĚŽE

Ve dnech 7.-9.11.2018 se konaly v rámci představení středních škol Vzdělání a řemeslo konaného na výstavišti
v Českých Budějovicích technické soutěže žáků. Naši žáci se v konkurenci ostatních škol neztratili.

První místo obsadili L. Běhoun ve 12. ročníku Celostátní soutěže v oboru CNC techniky – programátor CNC
a M. Basl ve 4. ročníku Celostátní soutěže v oboru IT –  osobní počítače a datové sítě.
Druhé místo obsadil
P. Bouška v 8. ročníku Celostátní soutěže v oboru elektrotechniky – Slaboproudá elektrotechnika.
Velice dobře si také vedlo družstvo VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí doplněné o žáky ZŠ Sezimovo Ústí v soutěži Talenty pro firmy,
které skončilo na pátém místě.

SOČ – krajské kolo 2018

Dne 26. 4. 2018 proběhlo v DDM v Českých Budějovicích krajské kolo SOČ (Středoškolské odborné činnosti)
COPka získala mnoho zajímavých umístení – více informací zde

 
ROBOTIADA 2018diplom_robo18

1. místo v soutěži – Autonomní medvěd si odvezl tým „Omae wa mou shindeiru“ VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí
v sestavě: DVOŘÁK Marian, RANDA Tomáš, ŽĎÁRSKÝ Radek
N
ejvětší Robotická soutěž v ČR proběhla 16. února 2018

Úspěch na soutěži AMiTsys Expert 2017

Na soutěži pořádané firmou AMIT, byla udělena D. S. Zenklovi zvláštní cena poroty za jeho práci na téma „Řízení RD pomocí programovatelného automatu“. Gratulujeme.

Krajské kolo soutěže České ručičky – 2. a 3. místo pro COP

Krajské kolo soutěže České ručičky se konalo 30. března v Českých Budějovicích. Školu reprezentovali studenti Martin Kolesnáč a Jan Víteček oboru Strojní mechanik. V soutěži ukázali, co vše se ve škole naučili a své dovednosti dokázali prodat. Získali 2. a 3. místo. Martin Kolesnáč navíc postupuje do celostátního kola.

Krajské kolo Středoškolské odborné činnosti v Českých Budějovicích

Tři první, jedno druhé a třetí místo získali studenti školy 26. dubna v krajském kole soutěže SOČ v Českých Budějovicích. Prezentovali zde své studentské práce.
První místa obsadili P.Řeháček (kategorie 9 – strojírenství), P.Sazma (kategirie 10 – Ekonomika) a J. Buřič (kategorie 18 – Informatika), druhé místo D.Trejtnar (kategorie 10 – elektrotechnika) a třetí místo J.Dřevo (kategorie 12 – Učební pomůcky).
Všem studentům gratulujeme k úspěchu a vítězům svých kategorií přejeme další úspěchy v celostátním kole.

Krajské kolo soutěže České ručičky – 2. a 3. místo pro COP

Krajské kolo soutěže České ručičky se konalo 30.března v Českých Budějovicích. Školu reprezentovali studenti Martin Kolesnáč a Jan Víteček oboru Strojní mechanik. V soutěži ukázali co vše se ve škole naučili a své dovednosti dokázali prodat. Získali 2. a 3. místo. Pan Kolesnáč navíc postupuje do celostátního kola.

Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Okresní kolo ve florbale – 2. místo pro COP

Okresní přebor ve florbalu se konal ve dnech 7. a 8. 12. 2016 za účasti 15 týmů. Naši borci nastoupili hned první hrací den a předváděli oku lahodící kombinace a zaslouženě svou skupinu vyhráli. Ve finále, které se hrálo druhý den, se naši žáci museli sklonit před větší sehraností hráčů z táborské průmyslovky. Celkové 2. místo je výborným výsledkem a za skvělou reprezentaci děkujeme.

Třetí místo v soutěži Tvorba WWW stránek

Dne 25. 11. se konala na českobudějovickém výstavišti soutěž v Tvorbě webových stránek. Matyáš Basl, žák oboru Informatika – programování a správa sítí obsadil třetí místo. Gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

Třetí místo v Robosoutěži ČVUT

I letos se naši žáci účastnili Robosoutěže pořádané na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze. Dne 25.11.2016 v konkurenci 32 týmů žáci David Trejtnar, Denis Soukup a Marek Salaba, kteří studují obor Elektrotechnika – počítače a robotika obsadili skvělé třetí místo. Gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

Druhé místo v soutěži programování CNC strojů

Dne 24. 11. se konala na českobudějovickém výstavišti soutěž v programování CNC strojů. Tomáš Hadrava, žák čtvrtého ročníků oboru Mechanik seřizovač – programátor obsadil druhé místo. Gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

První a třetí místo v robotické soutěži

Dne 23.11. se dva týmy COP zúčastnily soutěže v ovládání vlastnoručně vyrobených robotů LEGO MINDSTORMS. V konkurenci 12 soutěžních týmů obsadili v napínavém turnaji první a třetí místo. Žákům oboru Elektrotechnika – počítače a robotika gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.© 2021 COPka – tvoje střední škola, Sezimovo Ústí. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil: CZECH PROMOTION