COPka  – zajístíme aby si tě cenili a potřebovali tě…
Mrkni na náš FacebookZajdi se podívat na COPku více informací.
Proč si zvolit COPku?

Anketa

Ing. Roman Knotek, spolumajitel firmy pro prodej moderních CNC obráběcích strojů do Ruska a Kazachstánu; absolvent ČVUT Praha
V letech 1972–75 jsem se vyučil Mechanikem elektrotechnických zařízení. Poté maturita a vysoká škola, technik a servisní pracovník doma i v zahraničí, nyní řídím nadnárodní firmu. Kdybych se měl znovu rozhodovat, neměnil bych. Zvláště když vidím, jak vypadá tato škola dnes.

Když jsem, po 40 letech, vešel znova do školy, ohromilo mě její moderní technické zařízení i vzdělávací programy pro mladé. Co zůstalo stejné je duch školy směřující stále k úzké vazbě výuky na praxi, škola hrou v technických oblastech i vysoká úroveň absolventů. Pro mladé lidi, kteří se nyní rozhodují pro tu správnou školu bych COP rozhodně doporučil. Nejen proto, že nyní firmy hledají technicky vzdělané lidi a dovedou je dobře zaplatit, ale především proto, že na COPu vládne stále baťovský duch při výuce, lze si vše osahat, stavět na praktických dovednostech a díky tomu po ukončení školy nalézt dobré uplatnění nebo bez problémů studovat na technických oborech vysokých škol.

Kristýna Radinová, studentka 3. roč. oboru Mechanik programátor
Baví mě strojařina, počítačová grafika i programování CNC strojů. Skoro rok chodím na praxi do Studentské kanceláře v MAS Kovosvit, kde se můžeme podílet na tvorbě konstrukcí jejich strojů. Je to zábavný a do budoucna mám praxi, kterou uzná každý. Nejvíc mě baví programování, kterému bych se chtěla věnovat a jít do Německa.

COPku bych si vybrala znovu, stoprocentně.

Pavla Budyšová, studentka 2. roč. oboru Ekonomika – Řízení sportu
Na COPce jsem si vybrala obor zaměřený především na sport, který je mi velmi blízký. Ekonomický maturitní obor zvládám bez problémů, baví mě sportovní kurzy. Ve třeťáku si chci udělat masérský kurz a po matuře jít na vejšku.
Jo, je to tady fakt dobrý.

Martin Krásl, student 3. roč. oboru Počítače a robotika

Od mládí jsem fanatik do techniky, elektroniky, počítačů a všeho nového. COPka splnila moje očekávání. Stala se pro mne tou pravou školou, kde se díky nejmodernějším laboratořím a dobrým učitelům můžu realizovat a rozvíjet. Už ve druháku jsem se účastnil soutěží s lego roboty na ČVUT v Praze, letos chci zastupovat školu na Středoškolské odborné činnosti. Díky soutěžím
jsem se mohl seznámit s „vychytávkami“, se kterými se nemají žáci možnost seznámit na jiných školách.

A bomba – vyvinul jsem vlastní operační systém – třeba mě někdy koupí Microsoft.

Dominik Paclt, student 2. roč. oboru Automatizace v energetice
Už na základce jsem věděl, že půjdu na střední školu s technickým zaměřením. Když mi představili COP, byla volba jasná. První dny na střední byly nejtěžší, vše bylo nové, nové předměty. Ale díky modulům se nám to podařilo srovnat. Nové předměty nás vtáhly do tajů moderní techniky. I když už jsem před koncem druháku nelituji výběr školy. Nabízí se toho tady fakt hodně, dnes například jedu na 4 dny do Tušimic na soutěž. Samo, že nikdy není všechno super. Mám problém s rychlostí internetu ve škole, ale to se asi rychle spraví. Tento týden instalují nové servery za půl mega.

Jiří Zděnek, student 4. roč. oboru Elektrotechnika
Již od prváku nás učitelé zapojovali do odborných aktivit a soutěží. Každý má šanci, jen musí chtít a trošku na sobě makat. Osobně si cením ceny poroty v soutěži UK Praha, umístění v Robosoutěži ČVUT Praha a třetí místo „Talent Jihočeského kraje 2014“. Moje volba se mi vyplatila. Jsem ve čtvrťáku a již teď jsem přijat bez přijímaček na ČVUT Praha.© 2021 COPka – tvoje střední škola, Sezimovo Ústí. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil: CZECH PROMOTION